Poznajmy się!

Z miłości do natury

Jesteśmy małżeństwem, które kocha przyrodę, podróże i aktywny wypoczynek. W lecie jeździmy na rowerach, pływamy na kajakach i dużo spacerujemy, a w zimie jeździmy na nartach, snowboardzie, biegówkach, nartach telemarkowych i ski turowych.

Od 15 lat mieszkamy na stałe w Malinówce. Jesteśmy otwarci i towarzyscy. Chętnie pomożemy Ci zaplanować piesze wycieczki w naszej okolicy, podpowiemy gdzie najlepiej pojeździć na nartach, gdzie się zrelaksować, gdzie dobrze zjeść, gdzie kupić prawdziwe oscypki i uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach. Zawsze z przyjemnością służymy Wam pomocą.

24

Recenzje naszych gości

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/pacio/domains/malinowka.com/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/shortcode-elements/_testimonials-carousel/templates/testimonials-carousel.php on line 65 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/pacio/domains/malinowka.com/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/shortcode-elements/_testimonials-carousel/templates/testimonials-carousel.php on line 65 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/pacio/domains/malinowka.com/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/shortcode-elements/_testimonials-carousel/templates/testimonials-carousel.php on line 65 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/pacio/domains/malinowka.com/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/shortcode-elements/_testimonials-carousel/templates/testimonials-carousel.php on line 65 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/pacio/domains/malinowka.com/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/shortcode-elements/_testimonials-carousel/templates/testimonials-carousel.php on line 65 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/pacio/domains/malinowka.com/public_html/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/shortcode-elements/_testimonials-carousel/templates/testimonials-carousel.php on line 65

Skontaktuj się już dziś!

Malinówka

ul. Malinowa 10B
43 370 Szczyrk

https://www.facebook.com/malinowka.szczyrk

Dane kontaktowe

Kom. +48 601 574 948
tel: +48 338194635
e mail: info@malinowka.com
skype: malinowka.com